Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Korporatīvā Identitāte

Jae Murphy

Korporatīvā Identitāte Negatīvā telpa tiek izmantota, jo tā skatītājus padara ziņkārīgus un, piedzīvojuši šo Aha mirkli, viņiem tas uzreiz patīk un iegaumē. Logotipa marķējumā ir iniciāļi J, M, kamera un statīvs ievietoti negatīvajā telpā. Tā kā Džejs Mērfijs bieži fotografē bērnus, lielās kāpnes, kas veidotas pēc nosaukuma, un kamera ar zemu novietotu kameru liek domāt, ka bērni ir laipni gaidīti. Izmantojot korporatīvās identitātes dizainu, tiek tālāk attīstīta logotipa negatīvās telpas ideja. Tas katram priekšmetam piešķir jaunu dimensiju un padara saukli “Retāk sastopams paraugs” patiesu.

Projekta nosaukums : Jae Murphy, Dizaineru vārds : Luka Balic, Klienta vārds : Jae Murphy Photography.

Jae Murphy Korporatīvā Identitāte

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.