Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Plauktu Sistēma

bibili

Plauktu Sistēma Dziļi un klasiski pēc koncepcijas, šie plaukti pārsteidz ar spēcīgu personību. Tas rodas no trīsstūrveida statīvu apgrieztas novietošanas, kā rezultātā rodas pagrieziena kustība, kas spēlē uz dažādiem vienības dziļumiem visā tā augstumā. Izgatavotais dinamiskais efekts piešķir gandrīz cilvēka attieksmi pret mēbelēm: atkarībā no tā, no kurienes tās skata, šķiet, ka tās skatās pār plecu un / vai klausās durvīs. "Bibili" plaukti tiek ražoti dažāda platuma moduļos. Tāpēc ir iespējams izveidot mākslas sienas ar dzīvīgu grafisko efektu.

Projekta nosaukums : bibili, Dizaineru vārds : Rosset Thierry Michel, Klienta vārds : Thierry Michel Rosset - Olution.

bibili Plauktu Sistēma

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.