Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Krēsls

ICICLE

Krēsls Es domāju, ka sēdekļi ir vissvarīgākie un pievilcīgākie interjera dizaina locekļi. Arī tiem ir ārkārtas loma ārā un iekštelpās. Vienmēr krēsli ir vieta, kur sēdēt, atpūsties un atpūsties, kad jūs sasniedzat. Turklāt visiem ir laba sajūta par to. jautājums. Tagad, kas notiktu, ja drošā un jaukā daļa, uz kuru paļaujaties, kļūtu par vardarbīgiem un nedrošiem elementiem? Tā ir sajūta, ko gribu parādīt.

Projekta nosaukums : ICICLE, Dizaineru vārds : Ali Alavi, Klienta vārds : Ali Alavi design.

ICICLE Krēsls

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.