Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galda Lampa

Aida

Galda Lampa Personīgi es iedvesmu smeļos no dzīvniekiem dabā, un lielākajā daļā savu dizainu es labāk izvēlos izmantot dabiskas formas, nevis izmantot ģeometriskas formas. Galda lampa ir viens no maniem iecienītākajiem objektiem interjera dizainā. Šīs galda lampas dizainu ir iedvesmojis Raga rags (vēl siltāks). Esmu mēģinājis radīt skulpturālu un dekoratīvu formu, kas darbotos kā galda lampa.

Projekta nosaukums : Aida, Dizaineru vārds : Ali Alavi, Klienta vārds : Ali Alavi design.

Aida Galda Lampa

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.