Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grīdas Sēdeklis

Fractal

Grīdas Sēdeklis Origami iedvesmots, Fractal izskata krokas un krokas, lai izveidotu elastīgu virsmu, kas ātri un vienkārši pielāgojas mūsu ķermenim un mūsu darbībām. Tas ir kvadrātveida formas filca sēdeklis, kurā nav nekādu stiprinājumu vai papildu balstu, tikai ar savu tehnoloģiju tas var atbalstīt mūsu ķermeni atpūšoties. Tas ļauj izmantot daudzos veidos: kā poufu, sēdekli, krēslu, un, tā kā tas ir modulis, to var salikt kopā ar citiem, lai izveidotu daudz dažādu telpu konfigurāciju.

Projekta nosaukums : Fractal, Dizaineru vārds : Andrea Kac, Klienta vārds : KAC Taller de Diseño.

Fractal Grīdas Sēdeklis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.