Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Etiķetes

Stumbras Vodka

Etiķetes Šī Stumbras klasiskā degvīna kolekcija atdzīvina vecās lietuviešu degvīna gatavošanas tradīcijas. Dizains padara veco tradicionālo produktu tuvu un būtisku mūsdienu patērētājam. Zaļā stikla pudele, kas datēta ar lietuviešu degvīna ražošanu, leģendas, kas balstītas uz patiesiem faktiem, un patīkamas, uzkrītošās detaļas - salocītā izgriezuma forma atgādina vecās fotogrāfijas, slīpais stienis apakšā, kas papildina klasisko simetrisko kompozīciju, fonti un krāsas, kas apliecina katra apakšmarka identitāti - tas viss padara tradicionālo degvīna kolekciju netradicionālu un interesantu.

Projekta nosaukums : Stumbras Vodka, Dizaineru vārds : Asta Kauspedaite, Klienta vārds : Stumbras.

Stumbras Vodka Etiķetes

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.