Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mākslas Darbi

Arabic Calligraphy

Mākslas Darbi Šie ir mūsdienu arābu kaligrāfijas mākslas piemēri, ko praktizē omaniešu mākslinieks Dr. Sulmans Alhajri, Sultānas Kabaosas universitātes mākslas un dizaina profesors. Tas izskaidro arābu kaligrāfijas kā unikālas islāma mākslas ikonas estētiskās iezīmes. Salmans izveidoja savu praksi, manuāli arābu kaligrāfijā kā galveno tēmu 2006. gadā. 2008. gadā viņš sāk izmantot digitālās un grafiskās tehnoloģijas, ti, grafisko programmatūru (uz vektoriem balstītu) un arābu skriptu programmatūru, piemēram, “Kelk”, kopš tā laika Alhajri izstrādāja augsti unikālu stilu. šajā mākslas straumē.

Projekta nosaukums : Arabic Calligraphy , Dizaineru vārds : Salman Alhajri, Klienta vārds : Sultan Qaboos University, Rozna Muscat Gallery, Fatma's Gallery, Muscat, Ghalya’s Musem of Modern Art, Dubai Community Theatre and Arts Centre (DUCTAC) .

Arabic Calligraphy  Mākslas Darbi

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.