Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Restorāns

Kalamis Liman Restaurant

Restorāns Restorānu Kalamis Liman izstrādāja Atölye A Architecture. Projekta prezentācijai bija nepieciešama animācijas filma. Ayhan Güneri Architects sagatavotās animācijas filmas mērķis atspoguļoja restorāna reālismu. 10 dienu perioda restorāna Kalamis Liman modelēšanas fāze, kas sastāv no 1600 kvadrātmetrām 64 sekundēm ilgas animācijas līdz atveidošanai, ir pabeigta 800. gadā. stundas.Projekta prezentācija sagatavota animācijai, 3dsmax, v-ray programmām; Tika izmantota xeon 16 kodolu 48 GB RAM dell darbstacijas aparatūra.

Projekta nosaukums : Kalamis Liman Restaurant, Dizaineru vārds : Ayhan Güneri, Klienta vārds : ATOLYE A ARCHITECTURE.

Kalamis Liman Restaurant Restorāns

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.