Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mazumtirdzniecība

Sport In Street

Mazumtirdzniecība Mēs sākām dizainu ar dažādiem garastāvokļa dēļiem, kas nosaka dažādas jauniešu interešu jomas. Ielu kultūras veikala izveidošanai tika izmantotas tehnoloģijas, sociālie tīkli, tiešraide un daba. Rūpnieciskie materiāli tika izmantoti visās mēbelēs visā veikalā, lai izveidotu foršs skats kopā ar dabīgiem materiāliem, kas sasilda atmosfēru, cenšoties panākt jutīgu līdzsvaru. Sarežģītais dizains rada lielu satraukumu slēptajos veikala stūros.Augstie vidusdaļā esošie stendi padara klientus ziņkārīgus, ienesot slepenībā.

Projekta nosaukums : Sport In Street , Dizaineru vārds : Ayhan Güneri, Klienta vārds : SPORT IN STREET.

Sport In Street  Mazumtirdzniecība

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.