Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Gredzens Un Auskars

Droplet Collection

Gredzens Un Auskars Dārglietu kolekcija Droplet smeļas iedvesmu no ūdens pilienu rāmuma un skaistuma. Apvienojot 3D dizainu un tradicionālo darbagalda paņēmienu, tas pēta pilienu veidošanos uz lapas. Slīpētā 925. sudraba apdare imitē ūdens pilienu atstarojošo virsmu, bet saldūdens pērles ir rotaļīgi integrētas arī dizainā. Katrs gredzena un auskaru leņķis parāda atšķirīgu veidojumu, saglabājot dizainu daudzpusīgu.

Projekta nosaukums : Droplet Collection, Dizaineru vārds : Lisa Zhou, Klienta vārds : Little Rambutan Jewellery.

Droplet Collection Gredzens Un Auskars

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.