Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Galdiņš

Cell

Kafijas Galdiņš Šīs mēbeles mērķis ir uzlabot iekšējās telpas kvalitāti un estētiku, kā arī aktualizēt jautājumus par patēriņu un masveida ražošanu. Šis projekts sastāv no šūnām. Katra šūna atbilst atšķirīgai vajadzībai, atšķirīgam glabāšanas laukumam, dažāda lieluma un krāsas. Krāsas mijiedarbojas savā starpā un ar vietu, kurā tās ir ievietotas. Kafijas galdiņš varētu atrasties uz riteņiem, lai panāktu ērtības pārvietošanās laikā. Ja tā nav uz riteņiem, katru šūnu var atdalīt no pārējām un novietot kā sānu galdiņu. Turklāt vienas krāsas un izmēra šūnas var atkārtot un novietot uz sienas.

Projekta nosaukums : Cell, Dizaineru vārds : Anna Moraitou, Klienta vārds : Anna Moraitou, desarch architects.

Cell Kafijas Galdiņš

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.