Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Galdiņš

Cell

Kafijas Galdiņš Šīs mēbeles mērķis ir uzlabot iekšējās telpas kvalitāti un estētiku, kā arī aktualizēt jautājumus par patēriņu un masveida ražošanu. Šis projekts sastāv no šūnām. Katra šūna atbilst atšķirīgai vajadzībai, atšķirīgam glabāšanas laukumam, dažāda lieluma un krāsas. Krāsas mijiedarbojas savā starpā un ar vietu, kurā tās ir ievietotas. Kafijas galdiņš varētu atrasties uz riteņiem, lai panāktu ērtības pārvietošanās laikā. Ja tā nav uz riteņiem, katru šūnu var atdalīt no pārējām un novietot kā sānu galdiņu. Turklāt vienas krāsas un izmēra šūnas var atkārtot un novietot uz sienas.

Projekta nosaukums : Cell, Dizaineru vārds : Anna Moraitou, Klienta vārds : Anna Moraitou, desarch architects.

Cell Kafijas Galdiņš

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.