Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Augsto Tehnoloģiju Mazumtirdzniecības Veikals

Cyfer

Augsto Tehnoloģiju Mazumtirdzniecības Veikals Tirdzniecības telpu interjers nākotnē, tāpat kā tagad, ir jāveido tā, lai veicinātu patīkamu iepirkšanās pieredzi un būtu jāpielāgo pārdotā produkta veidam. Cyfer ir augsto tehnoloģiju mazumtirdzniecības veikals, kas izveidots uz QR koda. Minimālisma ziņā interjera un eksterjera dizaina elementi apvienojas, veidojot vienmērīgi plūstošu vidi, uzsverot nākotnē gaidāmo izstrādājuma spēku, savukārt uztveri traucē nepārtraukti neatbilstoši šķēršļi, kas paaugstina baudas līmeni un veicina vēlmi mijiedarboties ar izstrādājumiem.

Projekta nosaukums : Cyfer, Dizaineru vārds : Dalia Sadany, Klienta vārds : Dezines Dalia Sadany Creations.

Cyfer Augsto Tehnoloģiju Mazumtirdzniecības Veikals

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.