Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pilsētas Atjaunošana

Tahrir Square

Pilsētas Atjaunošana Tahīra laukums ir Ēģiptes politiskās vēstures mugurkauls, tāpēc tā pilsētbūvniecības atjaunošana ir politisks, vides un sociālais izmisums. Ģenerālplāns paredz slēgt dažas ielas un apvienot tās esošajā laukumā, neizjaucot satiksmes plūsmu. Pēc tam tika izveidoti trīs projekti, lai pielāgotos atpūtas un komerciālajām funkcijām, kā arī memoriāls, lai atzīmētu Ēģiptes mūsdienu politisko vēsturi. Plānā tika ņemta vērā pietiekoša vieta pastaigu un sēdvietu zonām un augsta zaļo zonu attiecība, lai pilsētā ieviestu krāsu.

Projekta nosaukums : Tahrir Square, Dizaineru vārds : Dalia Sadany, Klienta vārds : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Tahrir Square Pilsētas Atjaunošana

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.