Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Transportlīdzeklis

Shark

Transportlīdzeklis Haizivs ir konceptuāls transportlīdzeklis, kas var pārveidot vilkšanas spēku uz noderīgu spēku, lai lidotu. Haizivs dizaina filozofija ir vispirms noķert vilkšanas spēku un pēc tam, kad transportlīdzeklis tiek pacelts no zemes gaisa plūsmas pretestības dēļ, tas izvadīs gaisa plūsmu caur caurumiem uz rokām. Šie caurumi ātri atveras un aizveras tādā veidā, lai Haizivs spētu saglabāt līdzsvaru.

Projekta nosaukums : Shark, Dizaineru vārds : Amin Einakian, Klienta vārds : Amin Einakian.

Shark Transportlīdzeklis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.