Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pilsētas Loģistikas Sistēma

link

Pilsētas Loģistikas Sistēma Link ir sinhronizēta pilsētas loģistikas sistēma, kas izmanto esošo sabiedriskā transporta infrastruktūru. Sistēma ļauj vienmērīgi un ilgtspējīgi sadalīt kravas pilsētā. Tas ir tīkls, kas savieno starp konsolidācijas centriem, apkārtnes glabāšanas vietām un vietējiem uzņēmumiem, izmantojot robotu, elektrisko transportlīdzekļu parku. Sekojot autobusiem un tramvajiem, transportlīdzekļi pārvietojas pa pilsētu, netraucējot satiksmi. Link sistēma saīsina izplatīšanas attālumus, tādējādi samazinot vajadzību pēc kravas automašīnām un atverot piegādes alternatīvas pēdējā pusjūdzē.

Projekta nosaukums : link, Dizaineru vārds : Ayelet Fishman, Klienta vārds : Ayelet Fishman.

link Pilsētas Loģistikas Sistēma

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.