Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroja Telpas

C&C Design Creative Headquarters

Biroja Telpas C&C Design radošā mītne atrodas postindustriālajā darbnīcā. Tās ēka ir pārveidota no sarkano ķieģeļu rūpnīcas 60. gados. Apsverot pašreizējās situācijas un ēkas vēsturiskās atmiņas aizsardzību, dizaina komanda ir centusies darīt visu iespējamo, lai izvairītos no sākotnējās ēkas sabojāšanas iekšējā apdare. Interjera dizainā tiek izmantotas daudz egles un bambusa. Gudri tiek iecerēta telpu atvēršana un aizvēršana, kā arī telpu maiņa. Dažādu reģionu apgaismojuma dizains atspoguļo atšķirīgu vizuālo atmosfēru.

Projekta nosaukums : C&C Design Creative Headquarters, Dizaineru vārds : Zheng Peng, Klienta vārds : C&C Design Co.,Ltd..

C&C Design  Creative  Headquarters Biroja Telpas

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.