Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstāžu Telpa

IDEA DOOR

Izstāžu Telpa 2012. gada Guandžou dizaina nedēļas C&C paviljons ir daudzdimensionāla un sinhroniska kosmosa ierīce. Četru virzienu logi un durvis nodrošina pārdomātu pārveidošanu un mijiedarbību gan displeja telpā, gan ārpus tās, atspoguļojot uzņēmuma tolerances, atvērtības un daudzveidīgas attīstības koncepciju. Pieņemot paplašinātās realitātes interaktīvās displeja tehnoloģijas un reālās vides un virtuālās vides superpozīciju, uzņēmuma dizaina gadījumā ierīcē tiek panākts displeja formas pārvēršana no divdimensiju uz daudzdimensionālu.

Projekta nosaukums : IDEA DOOR, Dizaineru vārds : Zheng Peng, Klienta vārds : C&C Design Co.,Ltd..

IDEA DOOR Izstāžu Telpa

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.