Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroja Dizains

Brockman

Biroja Dizains Efektivitāte un produktivitāte kā investīciju firma, kas atrodas ieguves rūpniecības tirdzniecībā, ir galvenie biznesa ikdienas aspekti. Sākotnēji dizainu iedvesmoja daba. Vēl viena iedvesma, kas acīmredzama dizainā, ir uzsvars uz ģeometriju. Šie galvenie elementi bija dizainparaugu priekšplānā un tādējādi tika vizuāli tulkoti, izmantojot formas un telpas ģeometrisko un psiholoģisko izpratni. Uzturot pasaules klases komerciālās ēkas prestižu un reputāciju, izmantojot stiklu un tēraudu, dzimst unikāla korporatīvā arēna.

Projekta nosaukums : Brockman , Dizaineru vārds : Catherine Cheung, Klienta vārds : THE XSS LIMITED.

Brockman  Biroja Dizains

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.