Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamais

Baan Citta

Dzīvojamais Galvenā dizaina koncepcija bija radīt Šambalu uz Zemes - mītisku karaļvalsti, ko senajos budistu tekstos raksturoja kā “tīru zemi”. Budisti uzskata, ka Šambalas radīšana ir augstākās garīgās paradīzes radīšana. Viens no nomierinošākajiem, taču pārsteidzošākajiem Baan Citta dizaina aspektiem ir krāsas izmantošana. Konservatīvi neitrālās krāsas ir ievērojama krāsu shēma, ko dizaineri izvēlējušies mūsdienu mājām. Baan Citta demonstrē krāsu prieku mūsdienīgumu neitrālā paletē starp Zemes krāsām dabā.

Projekta nosaukums : Baan Citta, Dizaineru vārds : Catherine Cheung, Klienta vārds : THE XSS LIMITED.

Baan Citta Dzīvojamais

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.