Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kaklarota Un Piespraude

I Am Hydrogen

Kaklarota Un Piespraude Dizains ir iedvesmots no neoplatoniskās makrokosma un mikrokosma filozofijas, redzot vienādus modeļus, kas tiek reproducēti visos kosmosa līmeņos. Atsaucoties uz zelta attiecību un fibonacci secību, kaklarota satur matemātisku zīmējumu, kas imitē dabā novērotos fitotaxis modeļus, kas redzami saulespuķēs, margrietiņās un dažādos citos augos. Zelta toruss apzīmē Visumu, kas ir ieskauts telpas-laika audumā. "Es esmu ūdeņradis" vienlaicīgi attēlo "Vispasaules dizaina konstanti" un paša Visuma modeli.

Projekta nosaukums : I Am Hydrogen, Dizaineru vārds : Ezra Satok-Wolman, Klienta vārds : Atelier Hg & Company Inc..

I Am Hydrogen Kaklarota Un Piespraude

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.