Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstāžu Telpa

Ideaing

Izstāžu Telpa Šī ir uzņēmuma izstāžu zāle 2013. gada Guandžou dizaina nedēļā, kuru izstrādājusi SIA C&C Design Co., SIA. Dizains glīti izliek mazāk nekā 91 kvadrātmetru lielu platību, kuru parāda skārienekrāna displejs un iekštelpu projektors. QR kods, kas redzams gaismas lodziņā, ir uzņēmuma tīmekļa saites. Tikmēr dizaineri cer, ka visas ēkas izskats var radīt dzīvības pilnības sajūtu, un tāpēc demonstrē radošumu, kāds piemīt dizaina uzņēmumam, tas ir, viņu aizstāvētajam “neatkarības garam un brīvības idejai”. .

Projekta nosaukums : Ideaing, Dizaineru vārds : Zheng Peng, Klienta vārds : C&C Design Co.,Ltd..

Ideaing Izstāžu Telpa

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.