Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kleita

Nyx's Arc

Kleita Kad gaisma ar smalku līmeni iekļūst caur logiem, radīsies estētiskā apgaismojuma un apgaismojuma līmenis, lai cilvēki telpā nonāktu, kad prāts ir noslēpumains un kluss, piemēram, Nyx ar noslēpumainu un klusu, izmantojot laminētus audumus un vērpjot, lai apstulbinātu šādu skaistuma interpretāciju.

Projekta nosaukums : Nyx's Arc, Dizaineru vārds : YuShih, Lee, Klienta vārds : YuShih.

Nyx's Arc Kleita

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.