Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Interjera Dizains

Wild Life

Interjera Dizains Dizains ir saistīts ar radošumu, un radošums ir saistīts ar pārsteigumiem! Kad savvaļas dzīve sastopas ar modernismu un lieliski iekļaujas harmonijā, tieši tad tiek radīti pārsteigumi! Dizainers apvienoja moderno vienkāršību ar etniskajiem piedzīvojumiem unikālai telpai. Sienām un mēbelēm viņa izmantoja neitrālu baltas, smilškrāsas un pelēkas krāsu paleti, pievienojot krāsu akcentus sienas mākslai un apgaismes ķermeņiem. Sniedzot paziņojumu ieejot, dizainers iepazīstināja ar govs ādas lidojošu dīvānu, kā arī ar pakarināmām stikla bumbiņām, kuras visas bija piepildītas ar mākslīgiem augiem, lai iegūtu dzīvīgu, svaigu izskatu. Izbaudi savvaļas dzīvi!

Projekta nosaukums : Wild Life, Dizaineru vārds : Shosha Kamal, Klienta vārds : Shosha Kamal Designs.

Wild Life Interjera Dizains

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.