Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Gredzens

Pollen

Gredzens Katrs gabals ir dabas fragmenta interpretācija. Daba kļūst par ieganstu dzīvības piešķiršanai dārgakmeņiem, spēlējoties ar faktūru gaismām un ēnām. Mērķis ir nodrošināt dārglietu ar interpretētām formām, kā daba tos noformē ar savu jutīgumu un juteklību. Visi gabali ir izgatavoti ar rokām, lai uzlabotu rotas faktūru un īpatnības. Stils ir tīrs, lai sasniegtu augu dzīvības vielu. Rezultāts piešķir skaņdarbam gan unikālu, gan mūžīgu, dziļi saistītu ar dabu.

Projekta nosaukums : Pollen, Dizaineru vārds : Christine Alexandre, Klienta vārds : Chris Alexxa Jewels.

Pollen Gredzens

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.