Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Elektriskais Velosipēds

ICON E-Flyer

Elektriskais Velosipēds ICON un Vintage Electric sadarbojās, lai izstrādātu šo mūžīgo elektrisko velosipēdu. Izstrādāts un būvēts Kalifornijā nelielā apjomā, ICON E-Flyer apvieno vintage dizainu ar modernu funkcionalitāti, lai radītu atšķirīgu un spējīgu personīgā transporta risinājumu. Funkcijās ietilpst 35 jūdžu attālums, 22 MPH maksimālais ātrums (35 MPH sacensību režīmā!) Un divu stundu uzlādes laiks. Ārējais USB savienotājs un uzlādes savienojuma punkts, atjaunojošā bremzēšana un visaugstākās kvalitātes komponenti visā. www.iconelectricbike.com

Projekta nosaukums : ICON E-Flyer, Dizaineru vārds : Jonathan Ward & Andrew Davidge, Klienta vārds : ICON.

ICON E-Flyer Elektriskais Velosipēds

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.