Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vīna Darītava

Crombe 3.0

Vīna Darītava Crombé vīna darītavas veikala koncepcijas mērķis bija panākt, lai klienti izjustu pilnīgi jaunu iepirkšanās veidu. Pamatideja bija sākt no noliktavas izskata un izjūtas, kurai vēlāk pievienojām gaismu un smalkumu. Kaut arī vīni tiek pasniegti oriģinālajā iepakojumā, metāla rāmju tīras līnijas joprojām nodrošina pārzināšanu un perspektīvu. Katra pudele karājas rāmī tādā pašā slīpumā, kādā someljē viņiem kalpotu. 12 m plauktā atrodas šampanieši un skapīši. Katrā skapītī klienti var droši uzglabāt līdz 30 pudelēm.

Projekta nosaukums : Crombe 3.0, Dizaineru vārds : Five Am, Klienta vārds : FIVE AM.

Crombe 3.0 Vīna Darītava

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.