Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atpūtas Krēsls

Bessa

Atpūtas Krēsls Bessa atpūtas krēsls, kas paredzēts viesnīcu, kūrortu un privātu rezidenču atpūtas zonām, harmonizē ar mūsdienu interjera dizaina projektiem. Tas ir dizains, kas rada mieru, kas aicina uz atmiņu. Pēc pilnīgas ilgtspējīgas ražošanas atrisināšanas mēs varam izbaudīt tās līdzsvaru starp formu, mūsdienu dizainu, funkciju un organiskajām vērtībām.

Projekta nosaukums : Bessa, Dizaineru vārds : Simon Reynaud, Klienta vārds : Thelos.

Bessa Atpūtas Krēsls

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.