Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bēniņu Audzēšanas Tornis

Floating Nests

Bēniņu Audzēšanas Tornis Londonas fermas Loft tornis iedomāta gigantiska koka formā, kura mākslīgajā vainagā divas lielas bēniņu formācijas ir novietotas kā peldošas ligzdas. Vīzija par nepieredzētu dzīves kaisli (joie de vivre), tajā pašā laikā izmantojot visu Metropolitan loģistiku. "Peldošās ligzdas koncepcija" ir balstīta uz gaisa telpas augstu izmantošanu virs attiecīgā zemes gabala saistībā ar minimālu ietekmi uz pieejamo zemes gabala platību. Visu ligzdu līmeņu galvenā izmantošana tiek definēta kā vertikālas lauksaimniecības un apdzīvojamu bēniņu teritoriju sajaukums.

Projekta nosaukums : Floating Nests, Dizaineru vārds : Peter Stasek, Klienta vārds : London .

Floating Nests Bēniņu Audzēšanas Tornis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.