Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biometriska Piekļuves Ierīce Durvju Atslēgšanai

Biometric Facilities Access Camera

Biometriska Piekļuves Ierīce Durvju Atslēgšanai Sienās vai kioskos iebūvēta biometriska ierīce, kas uztver varavīksneni un visu seju, pēc tam atsaucas uz datu bāzi, lai noteiktu lietotāja privilēģijas. Tas piešķir piekļuvi, atbloķējot durvis vai piesakoties lietotājiem. Lietotāju atgriezeniskās saites funkcijas ir iebūvētas, lai tās varētu viegli izlīdzināt. Lediem nemanāmi iedegas acs, un vājā apgaismojumā ir zibspuldze. Priekšpusē ir 2 plastmasas daļas, kas ļauj iegūt divu toņu krāsas. Mazākā daļa pievērš aci ar smalku detaļu. Veidlapa vienkāršo 13 priekšpusē redzamās detaļas estētiskākā izstrādājumā. Tas ir paredzēts korporatīvajam, rūpnieciskajam un mājas tirgum.

Projekta nosaukums : Biometric Facilities Access Camera, Dizaineru vārds : Travis Baldwin, Klienta vārds : Crea Inc Design LTD.

Biometric Facilities Access Camera Biometriska Piekļuves Ierīce Durvju Atslēgšanai

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.