Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ilgtspējīgs Atzveltnes Krēsls

X2Chair

Ilgtspējīgs Atzveltnes Krēsls Vienkāršās formas un materiālu izvēle uzlabo šī krēsla ar tūkstoš dzīvībām inovatīvo spēju. X2Chair ir eksperimentāla dizaina procesa rezultāts, kas pilnībā atkarīgs no izstrādājumu pārveidojamības. Šis objekts ir izveidots daudzfunkcionāls, un tas atbilst pilnīgas pielāgošanas koncepcijai un ir ekoloģiski draudzīga dizaina izpausme. Estētiskā izsmalcinātība un saderība ar vidi atrod tikšanās vietu, pateicoties rūpīgam funkcionālajam pētījumam, apvienojumā ar materiālu un videi draudzīgu būvniecības metožu izpēti. Informācija: caporasodesign.it - lessmore.it

Projekta nosaukums : X2Chair, Dizaineru vārds : Giorgio Caporaso, Klienta vārds : Giorgio Caporaso Design.

X2Chair Ilgtspējīgs Atzveltnes Krēsls

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.