Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamais Interjers

Beijing Artists' House

Dzīvojamais Interjers Pēc 30 gadus ilgas ātras Ķīnas industrializācijas šis projekts atspoguļo būtiskas sociālās izmaiņas un rūpniecības attīstību valstī, kurai nepieciešama mūsdienīga arhitektūras uzņemšana. Šajā ziņā māja reaģē uz attālināšanos no tradicionālajām atsaucēm uz rūpniecisko realitāti. Tā mērķis ir izpētīt Ķīnas rūpnieciskās iespējas nevis kā slēptu brutālu traumu, bet drīzāk kā progresa spēku, kas varētu izplatīt labklājību visā sabiedrībā.

Projekta nosaukums : Beijing Artists' House, Dizaineru vārds : Yan Pan, Klienta vārds : A photography in Beijing.

Beijing Artists' House Dzīvojamais Interjers

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.