Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bārbekjū Restorāns

Grill

Bārbekjū Restorāns Projekta mērķis ir pārveidot esošo 72 kvadrātmetru motociklu remontdarbnīcu jaunā restorānā Barbeque. Darba apjoms ietver gan ārējās, gan iekšējās telpas pilnīgu pārveidošanu. Ārpusi iedvesmoja grila režģa savienojums ar vienkāršu kokogļu melnbalto krāsu shēmu. Viens no šī projekta izaicinājumiem ir pielāgot agresīvās programmas prasības (40 vietas ēdamzālē) tik mazā telpā. Turklāt mums ir jāstrādā ar neparastu nelielu budžetu (USD 40 000), kurā ietilpst visas jaunās HVAC vienības un jauna komerciālā virtuve.

Projekta nosaukums : Grill, Dizaineru vārds : Yu-Ngok Lo, Klienta vārds : YNL Design.

Grill Bārbekjū Restorāns

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.