Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Transporta Mezgls

Viforion

Transporta Mezgls Projekts ir transporta HUB, kas viegli un efektīvi saista apkārtējās pilsētas apdzīvotās vietas ar dinamiskās dzīves būtību, kas rodas, apvienojot dažādas transporta sistēmas, piemēram, dzelzceļa staciju, metro staciju, Nīlas klāju un autoostu, kā arī citus pakalpojumus, lai pārveidotu vieta, kur būt par nākotnes attīstības katalizatoru.

Projekta nosaukums : Viforion, Dizaineru vārds : Ahmed Khaled, Klienta vārds : COSIGN GROUP , Polygon Design Studio.

Viforion Transporta Mezgls

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.