Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Korporatīvā Identitāte

Predictive Solutions

Korporatīvā Identitāte Predictive Solutions ir programmatūras produktu piegādātājs prognostiskai analītikai. Uzņēmuma produkti tiek izmantoti, lai veiktu prognozes, analizējot esošos datus. Uzņēmuma zīme - apļa sektori - atgādina sektoru diagrammas, kā arī ļoti stilizētu un vienkāršotu acs attēlu profilā. Zīmola platforma "izgaismo gaismu" ir visas zīmola grafikas dzinējspēks. Gan mainīgās, abstraktās mainīgās formas, gan tematiski vienkāršotās ilustrācijas dažādās lietojumprogrammās tiek izmantotas kā papildu grafika.

Projekta nosaukums : Predictive Solutions, Dizaineru vārds : Mikhail Puzakov, Klienta vārds : Predictive Solutions.

Predictive Solutions Korporatīvā Identitāte

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.