Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Korporatīvā Identitāte

Glazov

Korporatīvā Identitāte Glazov ir mēbeļu fabrika pilsētā ar tādu pašu nosaukumu. Rūpnīca ražo lētas mēbeles. Tā kā šādu mēbeļu dizains ir diezgan vispārīgs, tika nolemts komunikācijas koncepciju balstīt uz oriģinālajiem "koka" 3D burtiem, vārdi, kas sastāv no šādiem burtiem, simbolizē mēbeļu komplektus. Burti veido vārdus “mēbeles”, “guļamistaba” utt. Vai kolekciju nosaukumus, tie ir izvietoti tā, lai līdzinātos mēbeļu gabaliem. Ieskicētie 3D burti ir līdzīgi mēbeļu shēmām un zīmola identificēšanai tos var izmantot uz kancelejas piederumiem vai uz fotofona fona.

Projekta nosaukums : Glazov, Dizaineru vārds : Mikhail Puzakov, Klienta vārds : Glazov furniture factory.

Glazov Korporatīvā Identitāte

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.