Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Moduļu Interjera Dizaina Sistēma

More _Light

Moduļu Interjera Dizaina Sistēma Modulāra sistēma saliekama, demontējama un ekoloģiski ilgtspējīga. More_Light ir zaļa dvēsele, un to ir ļoti viegli izmantot. Tas ir inovatīvs un ideāls, lai apmierinātu visas mūsu ikdienas vajadzības, pateicoties tā kvadrātveida moduļu un kopīgās sistēmas elastīgumam. Var salikt dažāda lieluma un dziļuma grāmatu skapjus, plauktus, paneļu sienas, vitrīnas, sienas vienības. Pateicoties plašajam apdares, krāsu un faktūru klāstam, tā personību var vēl uzlabot ar pielāgojamāku dizainu. Mājas dizains, darba telpas, veikali. Pieejams arī ar ķērpjiem iekšpusē. caporasodesign.it

Projekta nosaukums : More _Light, Dizaineru vārds : Giorgio Caporaso, Klienta vārds : Giorgio Caporaso Design.

More _Light Moduļu Interjera Dizaina Sistēma

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.