Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Televizora Pierīce

T-Box2

Televizora Pierīce T-Box2 ir jauna tehniska ierīce, kas ļauj integrēt internetu, multividi un komunikāciju un mājas lietotājiem piedāvāt daudzveidīgus interaktīvus pakalpojumus, ieskaitot apjomīgu interneta satura atskaņošanu un HD videozvanus. Pieslēdzot STB pie televizora ģimenes tīkla vidē, lietotājs var ātri uzlabot kopējo televizoru viedajā televizorā, kas ģimenes lietotājiem sniedz lielisku AV izklaides pieredzi.

Projekta nosaukums : T-Box2, Dizaineru vārds : Ke Zhang, Klienta vārds : Technicolor.

T-Box2 Televizora Pierīce

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.