Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Gredzens

Sibilo

Gredzens Sibilo gredzens pievērš uzmanību tā vienkāršībai. Baltā zelta neitrālais tonis kalpo kā tīra virsma, lai atspoguļotu dārgakmeņa krāsu, un dārgakmens spriegojuma iestatījums nevienam citam elementam nespēj pievērst uzmanību no turmalīna - viena no smalkākajām dārgakmens Brazīlijā un galvenā šo rotaslietu.

Projekta nosaukums : Sibilo, Dizaineru vārds : Brazil & Murgel, Klienta vārds : Brazil & Murgel.

Sibilo Gredzens

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.