Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Taustes Audums

Textile Braille

Taustes Audums Industriālais žakarda tekstilizstrādājums, kas domāts kā tulks neredzīgiem cilvēkiem. Šo audumu var lasīt cilvēki ar labu redzi, un tas ir paredzēts viņiem, lai palīdzētu neredzīgajiem cilvēkiem, kuri sāk zaudēt redzi vai kuriem ir redzes problēmas; lai uzzinātu Braila sistēmu ar draudzīgu un parastu materiālu: audumu. Tajā ir alfabēts, cipari un pieturzīmes. Krāsas nav pievienotas. Tas ir produkts pelēkajā skalā kā gaismas uztveres princips. Tas ir projekts ar sociālu nozīmi un pārsniedz komerciālos tekstilizstrādājumus.

Projekta nosaukums : Textile Braille, Dizaineru vārds : Cristina Orozco Cuevas, Klienta vārds : Cristina Orozco Cuevas.

Textile Braille Taustes Audums

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.