Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Plakāti

Disease - Life is Golden

Plakāti Šis projekts ir dzimis no vēlmes radīt dažus jēdzienus, kas neparastā veidā varētu raksturot sociālo vidi un draudzīgi uztvert skatītāju. Ideja ir pārņemt slimības un padarīt tās vizuāli pievilcīgas un intriģējošas. Slimība ir kaut kas slikts, bet to varēja redzēt savādāk.

Projekta nosaukums : Disease - Life is Golden, Dizaineru vārds : Giuliano Antonio Lo Re, Klienta vārds : Giuliano Antonio Lo Re & Matteo Gallinelli.

Disease - Life is Golden Plakāti

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.