Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Plakāti

Disease - Life is Golden

Plakāti Šis projekts ir dzimis no vēlmes radīt dažus jēdzienus, kas neparastā veidā varētu raksturot sociālo vidi un draudzīgi uztvert skatītāju. Ideja ir pārņemt slimības un padarīt tās vizuāli pievilcīgas un intriģējošas. Slimība ir kaut kas slikts, bet to varēja redzēt savādāk.

Projekta nosaukums : Disease - Life is Golden, Dizaineru vārds : Giuliano Antonio Lo Re, Klienta vārds : Giuliano Antonio Lo Re & Matteo Gallinelli.

Disease - Life is Golden Plakāti

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.