Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Terapijas Telpa Zobu Skaistumam

Dental INN

Terapijas Telpa Zobu Skaistumam Projekts "Dental INN" ir izveidots kā zobārstniecības iestāde terapijas zāles formā zobārstniecības skaistumam Vierheimā, Vācijā. Projekts pārstāv jaunu zobārstniecības prakses interjera dizaina koncepciju, kuras temats ir “organisko formu un dabisko struktūru dziedinošā iedarbība”, un to galvenokārt izstrādāja Dr. Bergmann, starptautiski akreditētam implantācijas zobārstam. Papildus zobārstniecības procedūrām, piemēram, finierēšanai un balināšanai, Dr. Bergmans un viņa komanda cita starpā nodrošina simpozijus par implantoloģiju daudziem jauniem zobu ķirurgiem no Eiropas, Āzijas un Āfrikas.

Projekta nosaukums : Dental INN, Dizaineru vārds : Peter Stasek, Klienta vārds : Dr. Bergmann & Partner, Viernheim, Germany.

Dental INN Terapijas Telpa Zobu Skaistumam

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.