Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galds

Tavolo Livelli

Galds Tavolo Livelli mērķis ir radīt noderīgu vietu aizmirstās vietās. Tavolo Livelli ir slāņveida galds, galds ar diviem galda virsmām. Atstarpi starp diviem galda planšetdatoriem var izmantot klēpjdatora, grāmatu, žurnālu utt. Glabāšanai. Pa diagonāli novietotās kājas starp abiem planšetdatoriem rada skaisti izbalējošu ēnu, spēlējot ar jūsu uztveri. Visām X un Y virsmām - planšetdatoriem un kājām - ir vienāds biezums.

Projekta nosaukums : Tavolo Livelli, Dizaineru vārds : Wouter van Riet Paap, Klienta vārds : De Ontwerpdivisie.

Tavolo Livelli Galds

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.