Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Organiskais Galds

Lunartable

Organiskais Galds Dizaina iedvesmas avots ir Apollo Lunar Spider. Tāpēc nāk nosaukums Lunar table. Mēness zirneklis ir cilvēku inženierijas, inovāciju un tehnoloģiju simbols. Apollo Spider nav organisko formu. Tomēr tas nāk no organiskiem radītājiem, piemēram, cilvēku pupiņām. Organiskais dizains, kam seko inovācijas un tehnoloģija, funkcionalitāte un ergonomika, simbolizē trīs svarīgus arhitektūras un dizaina pamatus. Tāpēc Mēness galdam ir trīs kāju struktūra.

Projekta nosaukums : Lunartable, Dizaineru vārds : Georgi Draganov, Klienta vārds : GD ArchiDesign.

Lunartable Organiskais Galds

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.