Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Iepakojums

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Iepakojums KRYSTAL ūdens pudelē iemieso greznības un labsajūtas būtību. KRYSTAL ūdens ar sārmainu pH vērtību no 8 līdz 8,8 un unikālu minerālu sastāvu nonāk ikoniskā, caurspīdīgā prizmas pudelē, kas atgādina dzirkstošo kristālu un neapdraud kvalitāti un tīrību. KRYSTAL zīmola logotips ir smalki attēlots uz pudeles, uzsverot luksusa pieredzes pievienoto pieskārienu. Papildus pudeles vizuālajam efektam kvadrātveida formas PET un stikla pudeles ir pārstrādājamas, optimizējot iepakojuma vietu un materiālus, tādējādi samazinot kopējo oglekļa pēdu.

Projekta nosaukums : KRYSTAL Nature’s Alkaline Water, Dizaineru vārds : KRYSTAL Nature's Alkaline Water, Klienta vārds : KRYSTAL Nature's Alkaline Water (Krystal Holdings Limited).

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water Iepakojums

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.