Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Konsole

Mabrada

Konsole Unikāla konsole, kas izgatavota no krāsota koka ar akmens apdari, demonstrē veco autentisko kafijas dzirnaviņas, kas aizsākās Osmaņu periodā. Jordānijas kafijas dzesētājs (Mabrada) tika reproducēts un veidots tā, lai stāvētu kā viena no kājām konsoles pretējā pusē, kur atrodas dzirnaviņas, izveidojot aizraujošu priekšmetu vai viesistabu.

Projekta nosaukums : Mabrada , Dizaineru vārds : May Khoury, Klienta vārds : Badr Adduja Arts & Crafts.

Mabrada  Konsole

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.