Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Restorāns

Rio

Restorāns Atrodas Kuveitas pilsētā apgabalā, kas ir labi pazīstams ar saviem boutique restorāniem. Rio Churrascaria ir viena no pirmajām Brazīlijas steiku kafejnīcām, kas atvērta reģionā. Mērķis bija izveidot greznu, bet neformālu ēdamistabas telpu, kas atspoguļo Rio zīmolu un ir unikāls veids, kā pasniegt ēdienu (Rodizio Style).

Projekta nosaukums : Rio, Dizaineru vārds : Rashed Alfoudari, Klienta vārds : Rio.

Rio Restorāns

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.