Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Labsajūtas Centrs

Yoga Center

Labsajūtas Centrs Atrodas Kuveitas pilsētas aizņemtākajā rajonā, jogas centrs ir mēģinājums atdzīvināt Jassimas torņa pagraba stāvu. Projekta atrašanās vieta bija neparasta. Tomēr tas bija mēģinājums apkalpot sievietes gan pilsētas robežās, gan no apkārtējiem dzīvojamajiem rajoniem. Pieņemšanas zona centrā ir bloķēta gan ar skapīšiem, gan biroja zonu, nodrošinot vienmērīgu locekļu plūsmu. Pēc tam skapīšu laukums tiek izlīdzināts ar kāju mazgāšanas zonu, kas signalizē par “brīvu kurpju zonu”. No tā brīža ir koridors un lasītava, kas ved uz trim jogas istabām.

Projekta nosaukums : Yoga Center , Dizaineru vārds : Rashed Alfoudari, Klienta vārds : The Yoga Center .

Yoga Center  Labsajūtas Centrs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.