Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamās Villas

Field of Flowers

Dzīvojamās Villas Konstrukcijai, kas balstās uz arkas vai pusarkas rakstura nesošajām pamatnēm, ir samazināta ietekme uz augsni, tāpēc tā ļauj augsnei baudīt lietus un elpot. Tās dizains ir integrēts ar dabu. Blokam, kas sastāv no četrām villa vienībām, ir iespēja panorāmas skatu izbaudīt, pateicoties mehānismam, kas dienā spēj pagriezties par 360 °. Projekts daļu enerģijas saņem no vēja rozēm.Katra villa vienība savā teritorijā var iesaistīties bioloģiskajā lauksaimniecībā dažādu ziedu vidē. , koki, ko ieskauj mākslīgi vai īsti dīķi.

Projekta nosaukums : Field of Flowers, Dizaineru vārds : Murat Gedik, Klienta vārds : MURAT GEDIK.

Field of Flowers Dzīvojamās Villas

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.